Kyäni NitroFX

54.74€
Tootekood: 200ENG-NFX56 → 37
Telli tooted krediitkaardigaSIIT

Kyäni NitroFX® on noni taimest valmistatud ekstrakt. Selle kontsentreeritud toote valmistamisel on kasutatud kõiki värske nonitaime osi. Noni lehtede ja mahlaga on Polüneesias juba aastatuhandeid ravitud marrastusi, lõike-, muljumis- ja põletushaavu. Samuti kasutati noni näonaha ilu säilitamiseks.

 

Iidsetele pärimustele toetudes ja teadusliku uurimistöö tulemusel valmistatud ekstrakt aitab meie organismil toota elutegevuseks hädavajalikku lämmastikdioksiidi (NO). NO aitab säilitada, kaitsta ja taastada iga rakku meie kehas. NO on signaalmolekul, misreguleerib meie keha kõiki protsesse ja funktsioone ning aitab organismil iseendaga toime tulla oma loomulikul viisil.

Lämmastikoksiid aitab:

 • Parandada vereringet
 • Alandada põletikku ja turset
 • Leevendada valu
 • Soodustada kudede taastumist
 • Parandada naha elastsust, vähendada kortsukeste teket
 • Leevendada päikesepõletust
 • Kiirendada erinevate haavade ja haavandite paranemist
 • Parandada seksuaalfunktsiooni
 • Hoida immuunsüsteemi tervena.
 • Hoida veresuhkru taset normis.
 • Soodustada vererõhu alanemist ja normaliseerumist.
 • Parandad ja korrastada vereringet
 • Tõrjuda vabu radikaale, sest sisaldab efektiivseid antioksüdante
 • Hoida kolesterooli taset normis
 • Säilitada liigeste liikuvust
 • Vähendada põletikke ja turseid
 • Kiirendada haavade paranemist
 • Leevendada valu
 • Kaitsta ja puhastada rakke ning taastada nende normaalse töö
 • Parandab vaimseid võimeid
 • Vähendada stressi ja frustratsiooni

 

 

On tuvastatud, et organism suudab tänapäeval toota umbes 30% tegelikult vajalikust NO-st ja tänu Noni ekstraktile paraneb oluliselt NO tootmine organismis.

Lämmastikoksiidi efekt tekib kohe kõikjal, kuhu seda kannad. Kasuta 2-3 korda päevas.

 

Kyäni NitroFX® on valmistatud 1998.a. meditsiinialal Nobeli preemia saanud uurimistöö alusel.

Toode on EL-is registreeritud.

Saad valida, kas lähed ise lattu järele, lased saata SmartPosti teel või lased kulleril mahla toimetada oma koju.

Ära usu, mida teised räägivad vaid proovi ise järele!

Kyäni on oma toote headuses niivõrd kindel, et on nõus pakkuma 30 päeva jooksul Raha Tagasi Garantiid juhul, kui see toode Sulle mingil põhjusel ei sobi. Seni pole keegi seda veel kasutanud :-)

 

Firma Kyäni aitas välja selgitada noni mõjuefekti, finantseerides sõltumatut uurimust.
1998. aastal anti Nobeli preemia meditsiini alal kolmele farmakoloogile lämmastikoksiidi (NO) efekti avastamise eest. See on bioloogiline gaas, mis mõjub nagu signaalmolekul ja reguleerib paljusid protsesse inimkehas.
• Nobeli preemia laureaatideks said Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad
 
Pärast nende avastust on avaldatud üle 70 000 lämmastikoksiidi puudutava teadustöö. Tänu nimetatud avastusele on see NO ühend üks nendest, mida on meditsiinis kõige rohkem uuritud.
Inimorganism suudab kahjuks toota tavapäraselt ca 30 % tegelikult vajaminevast lämmastikoksiidist ja tänu Noni ekstraktile aktiveerub oluliselt NO tootmine organismis.
Kyäni firma uurijad märkasid püsivat seost Noni tuntud eeliste ja tuhandetes teaduslikes uurimustes esitatud lämmastikoksiidi efekti vahel. Kas on võimalik, et Noni mõju põhineb NO efektil? Sellisel juhul – millised taimeosad annavad suurima NO efekti ja missugustes kombinatsioonides?
Uurijad kinnitasid, et erineval kujul annab Noni tõesti NO efekti in vitro eksperimentides. Ühed taimeosad avaldavad tunduvalt suuremat mõju, kui teised. Analüüsides erinevaid taimeosade kombinatsioone õnnestus Enliven International’i teadlastel saavutada in vitro eksperimentides maksimaalne NO efekt, mis on mõõdetav lämmastikoksiidi tavalise mõõtmismeetodiga – in vitro eksperimentidel endoteeli rakkudega. Tänu sellele võite kasutada Noni efekti, tarvitades Nitro FX™  ekstrakti.
 
Proovige ise, kuidas NITRO FX™ mõjub Teie organismile. Nautige loomulikku harmooniat ja eeliseid, mis on iseloomulikud noni ekstraktile.
 
LOODUSE JA TEADUSE LIIT, NITRO FX™ näol annab Teile uut energiat!
NITRO FX™ ekstrakti soovitatakse kõigile, kes hoolivad oma tervisest ja tahavad oliliselt oma elukvaliteeti tõsta. Toode on pakendatud mugavasse 60ml pudelisse või 15 ml pudelikesse, mida võib endaga kaasas kanda. Toodet ei pea hoidma külmkapis.
 
Euroopa turul tutvustati toodet alles hiljuti, kuid see võidab endale edukalt pooldajaid, kuna BODY FX™ on toode elu elavdamiseks, virgutamiseks ja kosutamiseks!
 
Need muljed ja tulemused on individuaalsed ja nende eesmärgiks on ära tuua mõningad toimed, mis on saavutatud antud toote tarbimisel. Antud toode ei ole mõeldud haiguste ravimiseks või diagnoosimiseks.

Lisainformatsiooni lämmastikoksiidi efekti kohta – valgustamiseesmärkidel – võib leida järgmistelt internetilehekülgedelt:

www.nobel.se/medicine/educational/poster/1998
www.wxumac.demon.co.uk
www.research.ucla.edu/chal/25.htm
www.ucihealth.com/News/Releases/nitricOxideAndBloodpressure.htm
www.nitrodoctor.com

TÄHELEPANU! Kyäni NitroFX® on puhas loodustoode, mille mõju võib olla individuaalselt erinev, kuna tegemist pole ravimi- ega ravimilaadse tootega vaid loodusliku mahlaseguga.

Tootel võib olla erinevaid positiivseid mõjusid organismi tegevusele, kuid need on alati individuaalselt erinevad, Toodet ei peaks kasutama ühegi ravimi asemel, kui arst pole just andnud  vastavat soovitust.

 

VÕIMALUS

Mõtle hetkeks, millised on sinu elu unistused. Kas reisimine kuulub sinna? Kas unistad omaenda firma juhtimisest? Kuidas oleks võimalusega mõjutada ka teiste inimeste elu ja heaolu positviises suunas? Kas sinna võiks kuuluda võimalus veeta rohkem aega oma perega? Kui vastasid “jah” kasvõi ühele nendest küsimustest, võib Kyäni äripartneriks hakkamine sulle väga kasulik olla! Kyäni äripartnerina võivad sulle avaneda värsked ja ainulaadsed võimalused, tänu millele võid saavutada oma elus rohkem vabadust ja arengut. Kyäniga on sul võimalus teenida välja Unistuste auto, osaleda koolitusüritustel ja areneda professionaalselt, lisaks reisida kogu maailmas meie preemiareisiprogrammi kaudu! Altpoolt leiad täpsemat infot Kyäni ja meie toodete kohta, samuti äripartneriks olemise kohta!

 

 

Parem heaolu

Hea toitumine on sinu elukvaliteedi alus. Kyäni on töötanud välja lihtsa kuid erakordse toidulisandite süsteemi, mis on aidanud sadadel tuhandetel maailma inimestel oma heaolu parandada. Pärast aastatepikkust põhjalikku uurimistööd ühendas Kyäni maailma kõige tähelepanuväärsemad toitained ja taimeekstraktid ning lõi Heaolukolmiku – kolm toodet, mis töötavad koos, parandades sinu heaolu viisil, mida ainult Kyäni on saavutanud. Meie teine kvaliteettoodete sari, Fleuresse nahahooldussüsteem, sisaldab suurepäraseid koostisaineid, mida oleme aastaid kasutanud Heaolukolmikus – sh mustikas, nonivili ja tokotrienool E-vitamiin koos haruldase Šveitsi õunasordi tüvirakuekstraktidega. Äripartnerina võid olla kindel, et pakud kõrge kvaliteediga tooteid, mis parandavad elusid - muuhulgas sinu enda elu!

Veel võimalusi

Mis on eduka äri võti? Vastuseid on erinevaid, aga üks viis ärilise edu saavutamiseks on omada õiget äripartnerit - kedagi, kellel on ajalugu ja kogemus, kes pakub uusi perspektiive ja kes suudab jagada kirge edenemiseks ja kasvamiseks. Kyäni on seda kõike. Kyäni strateegia on tõmmata ligi parimaid äriparnereid ja me tahame, et nad kõik oleksid edukad! Oleme loonud tuluvoogude seeriad, mis võimaldavad meie partneritel oma Kyäni ärisid paindlikult üles ehitada. Kyäni filosoofia on rajada üks kord tugev äri, mis laseb sul nautida äriomaniku hüvesid kogu elu jooksul. Võta endale eesmärgiks arendada oma äri koos meiega, sinu äripartnerina.

Ilusam elu!

Naudi vabadust ise oma tööaega valida ja kasutada aega sellele, mis on tõeliselt tähtis - pere, sõbrad ja hea tervis. Tundub, et ühiskonnana kipume sageli eirama kõige olulisemat. Meie füüsiline/vaimne heaolu, suhted sõprade ja perekonnaga, aeg tõeliselt elamiseks. Kyäniga on sul võimalus isiklikus äritegevuses oma tööaega ise valida! Jäta endale aega reisimiseks, kallite inimestega koosolemiseks ja enda eest hoolitsemiseks. Kyäni aitab sul luua elustiili, millest oled alati unistanud. Sul on võimalus elada oma unistuste elu, milleks sul kunagi aega pole olnud! Tahad rohkem teada saada? Vaata allolevat videot! Liitu meiega juba täna ja naudi rohkem elamusi!

 

 

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

MTÜ Tsiidrehelü

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Best Price Domains