HL5 Kyäni Healthy Living

Kyäni HL5_EST

90.74€
Tootekood: HL5
Tavahind: 
88.74€

Soovitame HL5 (fraasist "Healthy Living") kõigile terviseteadliku eluviisiga inimestele. Vananedes väheneb keha võime kollageenivalku toota, kuid HL5 saab pakkuda omapoolset tuge 5 grammi hüdrolüüsitud kollageenivalguga!

See võimas koostis on omane ainult HL5-le, ja kuna tegemist on Kyäniga, võid olla kindel, et toode on looduslik, gluteenivaba, piimavaba, suhkruvaba (magusainetega) ja GMO-vaba.

Proovi ise HL5 juba täna! See on mugavas pakendis ja meeldiva maitsega!
(Ühes HL5 karbis on 30 pakikest, igas 30 ml.)

HL5 on looduslikest koostisosadest VALGURIKAS (5 g) toode naturaalse TSITRUSVILJADE maitsega.

Soovitus kasutamiseks: Parima tulemuse jaoks võta harjumuseks tarbida iga päev üks pakike HL5 - kas hommikul, enne magamaminekut või siis toidukordade vahel. Enne kasutamist loksuta korralikult.

Vihje: HL5 on lihtsasti kasutatav, kasvõi käigu pealt. Rebi vaid pakike ülevalt lahti ja tarbi kas niisama või lisatuna oma lemmikjoogi või lemmiksmuuti sisse, ükskõik millal.

*Valgud aitavad säilitada lihasmassi ja hoida luustikku normaalsena.

Koostis: Vesi, rohutoidul kollageeni peptiidid, erütritool, happesuse regulaator sidrunhape, paksendaja ksantaankummi, looduslikud lõhna- ja maitseained (Mehhiko laimi ekstrakt, Sitsiilia sidruni ekstrakt, looduslik mõruduse varjaja), naatriumkloriid, frukto-oligosahhariid, säilitusaine kaaliumsorbaat, õunasiidriäädika pulber, magusaine stevioolglükosiid.

 

VÕIMALUS

Mõtle hetkeks, millised on sinu elu unistused. Kas reisimine kuulub sinna? Kas unistad omaenda firma juhtimisest? Kuidas oleks võimalusega mõjutada ka teiste inimeste elu ja heaolu positviises suunas? Kas sinna võiks kuuluda võimalus veeta rohkem aega oma perega? Kui vastasid “jah” kasvõi ühele nendest küsimustest, võib Kyäni äripartneriks hakkamine sulle väga kasulik olla! Kyäni äripartnerina võivad sulle avaneda värsked ja ainulaadsed võimalused, tänu millele võid saavutada oma elus rohkem vabadust ja arengut. Kyäniga on sul võimalus teenida välja Unistuste auto, osaleda koolitusüritustel ja areneda professionaalselt, lisaks reisida kogu maailmas meie preemiareisiprogrammi kaudu! Altpoolt leiad täpsemat infot Kyäni ja meie toodete kohta, samuti äripartneriks olemise kohta!

 

 

Parem heaolu

Hea toitumine on sinu elukvaliteedi alus. Kyäni on töötanud välja lihtsa kuid erakordse toidulisandite süsteemi, mis on aidanud sadadel tuhandetel maailma inimestel oma heaolu parandada. Pärast aastatepikkust põhjalikku uurimistööd ühendas Kyäni maailma kõige tähelepanuväärsemad toitained ja taimeekstraktid ning lõi Heaolukolmiku – kolm toodet, mis töötavad koos, parandades sinu heaolu viisil, mida ainult Kyäni on saavutanud. Meie teine kvaliteettoodete sari, Fleuresse nahahooldussüsteem, sisaldab suurepäraseid koostisaineid, mida oleme aastaid kasutanud Heaolukolmikus – sh mustikas, nonivili ja tokotrienool E-vitamiin koos haruldase Šveitsi õunasordi tüvirakuekstraktidega. Äripartnerina võid olla kindel, et pakud kõrge kvaliteediga tooteid, mis parandavad elusid - muuhulgas sinu enda elu!

Veel võimalusi

Mis on eduka äri võti? Vastuseid on erinevaid, aga üks viis ärilise edu saavutamiseks on omada õiget äripartnerit - kedagi, kellel on ajalugu ja kogemus, kes pakub uusi perspektiive ja kes suudab jagada kirge edenemiseks ja kasvamiseks. Kyäni on seda kõike. Kyäni strateegia on tõmmata ligi parimaid äriparnereid ja me tahame, et nad kõik oleksid edukad! Oleme loonud tuluvoogude seeriad, mis võimaldavad meie partneritel oma Kyäni ärisid paindlikult üles ehitada. Kyäni filosoofia on rajada üks kord tugev äri, mis laseb sul nautida äriomaniku hüvesid kogu elu jooksul. Võta endale eesmärgiks arendada oma äri koos meiega, sinu äripartnerina.

Ilusam elu!

Naudi vabadust ise oma tööaega valida ja kasutada aega sellele, mis on tõeliselt tähtis - pere, sõbrad ja hea tervis. Tundub, et ühiskonnana kipume sageli eirama kõige olulisemat. Meie füüsiline/vaimne heaolu, suhted sõprade ja perekonnaga, aeg tõeliselt elamiseks. Kyäniga on sul võimalus isiklikus äritegevuses oma tööaega ise valida! Jäta endale aega reisimiseks, kallite inimestega koosolemiseks ja enda eest hoolitsemiseks. Kyäni aitab sul luua elustiili, millest oled alati unistanud. Sul on võimalus elada oma unistuste elu, milleks sul kunagi aega pole olnud! Tahad rohkem teada saada? Vaata allolevat videot! Liitu meiega juba täna ja naudi rohkem elamusi!

 

 

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

MTÜ Tsiidrehelü

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Best Price Domains