Kyäni Sunset

48.74€
Tootekood: 200ENG-SS → 19
Telli tooted krediitkaardiga SIIT

Kyäni Sunset on suurepärane kompleks tervisele hädavajalikest Omega 3 rasvhapetest ja tokotrienoolidest (E - vitamiinide tõhusam vorm). Tokotrienoolid, mis on saadud Annatto taime seemnetest, on nende puhtaim allikas maa peal. Seega on Sunset parim tokotrienoole sisaldav toode turul!

On Tõestatud, et tokotrienoolid aitavad:

 • Alandada effektiivselt halba kolesterooli
 • Parandada südame tööd ja elavdada vereringet
 • Võidelda veresoonte seintele kogunenud šlakkide vastu
 • Parandada organismi üldist energiataset ja vastupidavust
 • Anda antioküdatiivset kasu
 • Parandada ja hoida rakkude tervist
 • Reguleerida kõhunäärme tallitust
 • Hoida ja parandada naha tervist ja ilu

Kyäni Sunset on ka asendamatu Omega 3 rasvhapete allikas. Teadlased on tuvastanud, et:

 • Omega 3 osaleb vere hüübimise reguleerimises ja on põletikuvastaste omadustega
 • Omega 3 vähendab arütmia riski, vähendab aterosklerootiliste kämpude teket ja alandab mõõdukalt vererõhku ning halba kolesterooli
 • Omega 3 on väga kasulik reumatoidartriidi puhul
 • Aju vähendab õigeks funktsioneerimiseks Omega 3-e. Sellest on kasu ka depressiooni, dementsuse, skisofreenia ja teiste mentaalsete haiguste puhul.

Enamjaolt on kõik poes ja apteekides müüdavad kalaõli kapslid tehtud kasvatatud kalast ja testid näitasid, et oma efektiivsuse poolest ületas Kyäni Sunset neid 8-10 korda.

Omega-3 rasvhapped on vältimatult olulised igas inimarengu faasis. Neid leidub meie keha iga raku membraanis, võimaldades neil efektiivselt toimida. Lisaks kasutatakse neid igas kehasüsteemis: sealhulgas südame- ja veresoonkonnas, immuunsüsteemis ja närvisüsteemis. Omega 3 osaleb vere hüübimise reguleerimises ning on põletikuvastaste omadustega,  vähendab arütmia riski, alandab mõõdukalt vererõhku ming halba kolesterooli, on väga kasulik reumatiodartriidi puhul. Aju vajab samuti õigeks funktsioneerimiseks Omega3-e. Sellest on  kasu ka depressiooni, dementsuse, skisofreenia ja teiste mentaalsete haiguste puhul.  Isegi kui te sööte käesoleval ajal rasvarikast kala vähemalt 3-4 korda nädalas, siis ei saa te piisavalt Omega-3 oma toidust, kuna seal ei ole seda piisavalt. Selleks on vaja Omega3-e sisaldavat toidulisandit.
 
Kyäni kalaõli kapslitele on lisatud veel üks väga tähtis komponent – tokotrienool, millest inimesed üldiselt pole kuulnud. Tokotrienool on tegelikult E-vitamiin ja  E-vitamiini üks puhtamaid ja tõhusamaid vorme. Tokotrienoolid on pärit Annatto taime seemnetest. See taim kasvab Kesk-ja Lõuna-Ameerika vihmametsades.
Annatto põõsa seemned on puhtaim tokotrienoolide allikas Maa peal ja seetõttu ongi see toode parim tokotrienoolide allikas turul.
 
 
Sunset on asendamatu omega-3 allikas
 • Оmega-3 osaleb vere hüübimises, aitab reguleerida vererõhku ja on põletikuvastaste omadustega.
 • Alfa-linoleenhapes  ehk omega-3 rasvhapest sünteesitakse 2 väga tähtsat rasvhapet EPA ja DHA,mis mõlemad on vältimatud paljude organismi funktsioonide jaoks.
 • Uuringud näitavad, et EPA ja DHA vähendavad vere hüübimist, põletikulisi protsesse ja triglütseriidide hulka veres.
 • Ameerika Südame Assotsiatsioon soovitab iga päev tarvitada 1 g EPA ja DHA kalatoodete näol. Südame- ja veresoonkonna haiguste puhul aga 2-4 g.
 • Teadlased on veendunud, et omega_3 vähendab arütmia riski, vähendab aterosklerootiliste kämpude teket, alandab mõõdukalt vererõhku ning vähendab triglütseriidide hulka, mis põhjustab veresoonte lupjumist. Ligi 4 g/päevas omega_3 hapet vähendas katsealustel isikutel triglütseriidide hulka 25-30%. Üldine kolesterool ei muutunud.

Väike näide millises suhtes me saame tavatoidus omega 3-e:
Taimne õli Ω 6 g / 100 g Ω 3 g / 100 g Ω 6 :  Ω 3
Viinamarja seemned 72 1 72:1
Linaseemned 14 58 14:58
Soja 54 8 54:8
                                                                               
 • Omega-3 on väga kasulik reumatoidartriidi, aga ka depressiooni, dementsuse, skisofreenia ja teiste mentaalsete haiguste puhul.
 • Ajus on kõrge DHA hapete sisaldus (ligi 60%) ja sellepärast vajabki see õigeks funktsioneerimiseks omega 3.
 • California Ülikooli preliminaarsed uuringud näitavad, et omega-3 happed võivad aidata ennetada rinnavähi teket ja on kasulik jämesoole vähi puhul.Vähendades omega-6 ja samaaegselt suurendades omega-3 tarbimist, alanesid reumatoidartriitsed  põletikud, mõnedel patsientidel isegi suudeti vähendada mittesteroidsete põletikuvastaste ravimite manustamist.

 

Siiski on Sunseti peamine tähtsus ja kasu just tokotrienoolidest ja selle hämmastavast efektist.
 

Tokotrienoolide ja tokoferoolide vahe:

  Tokotrienoolid Tokoferoolid
Naha tervis ja ilu X X
Antioksüdatiivne  kasu X X
Südametöö parandamine X X
Alandab veresuhkru taset X  
Alandab kolesterooli X  
Kaitseb ajurakkusid X  

On uuritud ja tõestatud, et tokotrienoolid on tõhusamad, kui neid tarvitada koos Alaska metsikult kasvava Sockeye lõhe õliga - nagu see just ongi Sunset koostises. Praegu ei ole teada teist samaväärset toodet! Toode on EL-is registreeritud. Sunset purgikeses on 90 kapslikest, mida tuleks võtta 3 kaupa päevas õhtusöögi ajal.

Kyäni Sunset tellimine on väga lihtne. Vajutades allolevale nupule, tuleb ette tootja tellimisvorm. Täida kõik nõutud väljad ja vali, kuidas soovid, et mahl Sinuli toimetatakse.

Saad valida, kas lähed ise lattu järele, lased saata Smartposti teel või lased kulleril mahla toimetada oma koju.

Ära usu, mida teised räägivad vaid proovi ise järele!

Kyäni on oma toote headuses niivõrd kindel, et on nõus pakkuma 30 päeva jooksul Raha Tagasi Garantiid juhul, kui see toode Sulle mingil põhjusel ei sobi. Seni pole keegi seda veel kasutanud :-)

 

TÄHELEPANU! Kyäni Sunset on puhas loodustoode, mille mõju võib olla individuaalselt erinev.
 Tootel võib olla erinevaid positiivseid mõjusid organismi tegevusele, kuid need on alati individuaalselt erinevad, Toodet ei peaks kasutama ühegi ravimi asemel, kui arst pole just andnud vastavat soovitust.

 

VÕIMALUS

Mõtle hetkeks, millised on sinu elu unistused. Kas reisimine kuulub sinna? Kas unistad omaenda firma juhtimisest? Kuidas oleks võimalusega mõjutada ka teiste inimeste elu ja heaolu positviises suunas? Kas sinna võiks kuuluda võimalus veeta rohkem aega oma perega? Kui vastasid “jah” kasvõi ühele nendest küsimustest, võib Kyäni äripartneriks hakkamine sulle väga kasulik olla! Kyäni äripartnerina võivad sulle avaneda värsked ja ainulaadsed võimalused, tänu millele võid saavutada oma elus rohkem vabadust ja arengut. Kyäniga on sul võimalus teenida välja Unistuste auto, osaleda koolitusüritustel ja areneda professionaalselt, lisaks reisida kogu maailmas meie preemiareisiprogrammi kaudu! Altpoolt leiad täpsemat infot Kyäni ja meie toodete kohta, samuti äripartneriks olemise kohta!

 

 

Parem heaolu

Hea toitumine on sinu elukvaliteedi alus. Kyäni on töötanud välja lihtsa kuid erakordse toidulisandite süsteemi, mis on aidanud sadadel tuhandetel maailma inimestel oma heaolu parandada. Pärast aastatepikkust põhjalikku uurimistööd ühendas Kyäni maailma kõige tähelepanuväärsemad toitained ja taimeekstraktid ning lõi Heaolukolmiku – kolm toodet, mis töötavad koos, parandades sinu heaolu viisil, mida ainult Kyäni on saavutanud. Meie teine kvaliteettoodete sari, Fleuresse nahahooldussüsteem, sisaldab suurepäraseid koostisaineid, mida oleme aastaid kasutanud Heaolukolmikus – sh mustikas, nonivili ja tokotrienool E-vitamiin koos haruldase Šveitsi õunasordi tüvirakuekstraktidega. Äripartnerina võid olla kindel, et pakud kõrge kvaliteediga tooteid, mis parandavad elusid - muuhulgas sinu enda elu!

Veel võimalusi

Mis on eduka äri võti? Vastuseid on erinevaid, aga üks viis ärilise edu saavutamiseks on omada õiget äripartnerit - kedagi, kellel on ajalugu ja kogemus, kes pakub uusi perspektiive ja kes suudab jagada kirge edenemiseks ja kasvamiseks. Kyäni on seda kõike. Kyäni strateegia on tõmmata ligi parimaid äriparnereid ja me tahame, et nad kõik oleksid edukad! Oleme loonud tuluvoogude seeriad, mis võimaldavad meie partneritel oma Kyäni ärisid paindlikult üles ehitada. Kyäni filosoofia on rajada üks kord tugev äri, mis laseb sul nautida äriomaniku hüvesid kogu elu jooksul. Võta endale eesmärgiks arendada oma äri koos meiega, sinu äripartnerina.

Ilusam elu!

Naudi vabadust ise oma tööaega valida ja kasutada aega sellele, mis on tõeliselt tähtis - pere, sõbrad ja hea tervis. Tundub, et ühiskonnana kipume sageli eirama kõige olulisemat. Meie füüsiline/vaimne heaolu, suhted sõprade ja perekonnaga, aeg tõeliselt elamiseks. Kyäniga on sul võimalus isiklikus äritegevuses oma tööaega ise valida! Jäta endale aega reisimiseks, kallite inimestega koosolemiseks ja enda eest hoolitsemiseks. Kyäni aitab sul luua elustiili, millest oled alati unistanud. Sul on võimalus elada oma unistuste elu, milleks sul kunagi aega pole olnud! Tahad rohkem teada saada? Vaata allolevat videot! Liitu meiega juba täna ja naudi rohkem elamusi!

 

 

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

MTÜ Tsiidrehelü

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Best Price Domains