Nitro Xtreme™ 8-pakk 15ml

119.00€
Tootekood: 200ENG-NXT8PK → 82

Need väiksemad dosaatorid annavad teile mugavalt Kyäni Nitro Xtreme jõu proovipakendis. Ideaalsed käigu pealt.

aastal anti kolmele teadlasele Nobeli preemia avastuste eest teemal „Lämmastikoksiid kui südame-veresoonkonna signaalmolekul“. Tegemist oli teadusliku läbimurdega. Lämmastikoksiid on gaas, mille keemiline valem on NO.

Tegemist on rakutasandi infokandjaga, mis suudab tänu gaasilisele olekule rakumembraanidest läbi tungida. 1992. aastal kuulutas ajakiri Science lämmastikoksiidi „Aasta molekuliks“; 1998. aasta Nobeli preemiast alates on seda kutsutud ka „Elu molekuliks“.

Lämmastikoksiidi leidub kehas ohtrasti, kuid ühend on ebastabiilne ja lühikese elueaga, mistõttu tuleb seda kehas pidevalt uuendada. Lämmastikoksiidi saab edukalt sünteesida nitraatidest, mida leidub sellistes taimedes nagu Morinda citrifolia (noni).

Nii Nitro FX™ kui ka Nitro Xtreme™ sisaldavad Kyäni väärtuslikku toimeainete kooslust, sealhulgas noni mahla.

Koensüüm Q10 (CoQ10)

Magneesium

Tsink mängib olulist rolli paljudes inimkehas aset leidvates protsessides. Tsink toetab immuunsüsteemi tööd ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Samuti aitab tsink säilitada normaalseid kognitiivseid funktsioone, head nägemist ja tervet nahka, juukseid, küüsi ja luid. Tsink toetab normaalset fertiilsust ja paljunemisvõimet ning testosteroonitaseme reguleerimist veres.

*Kroom** aitab veresuhkru taset ning makrotoitainete metabolismi normaalsena hoida.

Niatsiin osaleb mitmetes inimorganismi metaboolsetes protsessides. Niatsiin aitab väsimus- ja kurnatustunnet vähendada, toetab närvisüsteemi ja normaalset energiavahetusprotsessi. 

 

VÕIMALUS

Mõtle hetkeks, millised on sinu elu unistused. Kas reisimine kuulub sinna? Kas unistad omaenda firma juhtimisest? Kuidas oleks võimalusega mõjutada ka teiste inimeste elu ja heaolu positviises suunas? Kas sinna võiks kuuluda võimalus veeta rohkem aega oma perega? Kui vastasid “jah” kasvõi ühele nendest küsimustest, võib Kyäni äripartneriks hakkamine sulle väga kasulik olla! Kyäni äripartnerina võivad sulle avaneda värsked ja ainulaadsed võimalused, tänu millele võid saavutada oma elus rohkem vabadust ja arengut. Kyäniga on sul võimalus teenida välja Unistuste auto, osaleda koolitusüritustel ja areneda professionaalselt, lisaks reisida kogu maailmas meie preemiareisiprogrammi kaudu! Altpoolt leiad täpsemat infot Kyäni ja meie toodete kohta, samuti äripartneriks olemise kohta!

 

 

Parem heaolu

Hea toitumine on sinu elukvaliteedi alus. Kyäni on töötanud välja lihtsa kuid erakordse toidulisandite süsteemi, mis on aidanud sadadel tuhandetel maailma inimestel oma heaolu parandada. Pärast aastatepikkust põhjalikku uurimistööd ühendas Kyäni maailma kõige tähelepanuväärsemad toitained ja taimeekstraktid ning lõi Heaolukolmiku – kolm toodet, mis töötavad koos, parandades sinu heaolu viisil, mida ainult Kyäni on saavutanud. Meie teine kvaliteettoodete sari, Fleuresse nahahooldussüsteem, sisaldab suurepäraseid koostisaineid, mida oleme aastaid kasutanud Heaolukolmikus – sh mustikas, nonivili ja tokotrienool E-vitamiin koos haruldase Šveitsi õunasordi tüvirakuekstraktidega. Äripartnerina võid olla kindel, et pakud kõrge kvaliteediga tooteid, mis parandavad elusid - muuhulgas sinu enda elu!

Veel võimalusi

Mis on eduka äri võti? Vastuseid on erinevaid, aga üks viis ärilise edu saavutamiseks on omada õiget äripartnerit - kedagi, kellel on ajalugu ja kogemus, kes pakub uusi perspektiive ja kes suudab jagada kirge edenemiseks ja kasvamiseks. Kyäni on seda kõike. Kyäni strateegia on tõmmata ligi parimaid äriparnereid ja me tahame, et nad kõik oleksid edukad! Oleme loonud tuluvoogude seeriad, mis võimaldavad meie partneritel oma Kyäni ärisid paindlikult üles ehitada. Kyäni filosoofia on rajada üks kord tugev äri, mis laseb sul nautida äriomaniku hüvesid kogu elu jooksul. Võta endale eesmärgiks arendada oma äri koos meiega, sinu äripartnerina.

Ilusam elu!

Naudi vabadust ise oma tööaega valida ja kasutada aega sellele, mis on tõeliselt tähtis - pere, sõbrad ja hea tervis. Tundub, et ühiskonnana kipume sageli eirama kõige olulisemat. Meie füüsiline/vaimne heaolu, suhted sõprade ja perekonnaga, aeg tõeliselt elamiseks. Kyäniga on sul võimalus isiklikus äritegevuses oma tööaega ise valida! Jäta endale aega reisimiseks, kallite inimestega koosolemiseks ja enda eest hoolitsemiseks. Kyäni aitab sul luua elustiili, millest oled alati unistanud. Sul on võimalus elada oma unistuste elu, milleks sul kunagi aega pole olnud! Tahad rohkem teada saada? Vaata allolevat videot! Liitu meiega juba täna ja naudi rohkem elamusi!

 

 

 

Kontakt

Epost: info@minutervis.ee
Mobiil: +372 53 666 335

 

MTÜ Tsiidrehelü

http://www.minutervis.ee
E-post:info@minutervis.ee
Mobiil: + 372 58 853 232
 

Best Price Domains